Vysavač ETA Aquill Hot: vysavač s předehřevem vody

23. Červenec 2009

Vysavač ETA Aquill Hot: vysavač s předehřevem vody

Praha, 23. července 2009 – Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, představuje nový víceúčelový vysavač s unikátní funkcí předehřevu vody. Díky tomu je čištění ještě účinnější. Vysavač Aquill Hot je průkopníkem v udržování čistoty koberců všech druhů. Díky možnosti čištění za pomoci horké vody zajišťuje důkladnější a účinnější odstraňování nečistot. Tím tvoří nepostradatelného pomocníka pro hygienický úklid každé domácnosti.

Vysavač Aquill Hot 1412 disponuje kromě běžného suchého a mokrého vysávání ještě jedinečnou funkcí ohřívání vody přímo v nitru vysavače. To zaručuje vyšší účinnost a zároveň udržuje čistotu koberců po delší dobu. Kombinace možnosti suchého i mokrého vysávání včetně šamponování umožňuje jeho plné využítí v celé domácnosti. Přeměna vysavače z běžného sáčkového na vysavač pro mokré vysávání a šamponování přitom zabere jen několik vteřin.

Přístroj je vybaven regulací sacího výkonu. Ta zajistí přesné nastavení pro čištění každého povrchu a míru znečištění. Pro pohodlné ovládání je navíc dávkovač saponátu umístěn přímo na rukojeti. V základní výbavě je také turbohubice, která zvýší účinnost vysávání až o 25 %. Snadno tak odstraní nečistoty i z koberců s vysokým vláknem.

Detailní charakteristika

Vysavač ETA 1412 Aquill Hot
maximální příkon 1500 W, sací výkon 300 W
čištění horkou vodou 60°C
objem prachového filtru 4 l , 7x filtrace
elektronická regulace sacího výkonu
signalizace plnosti prachového filtru
pojezdová kolečka s měkčeným plastem
univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem
integrovaná hadice a sací plastové trubky
dávkovač saponátu na rukojeti
délka přívodního kabelu 8 m
akční radius 10 m
TURBOHUBICE v základní výbavě
příslušenství: štěrbinová a polštářová hubice, vysávací kartáč, velká a malá šamponovací hubice, stěrka k velké šamponovací hubici, saponátový čistící prostředek
doporučená cena: 9.999,- Kč

O společnosti ETA:
Společnost ETA je tradiční českou značkou malých domácích spotřebičů. Na trhu působí již od roku 1943 a patří mezi největší české značky. Spontánní znalost značky ETA mezi českými spotřebiteli dosahuje plných 96 %. Od roku 2007 je společnost ETA vlastněná investiční skupinou Benson Oak. Na začátku roku 2009 se ETA připojila k projektu Zelené energie Skupiny ČEZ. Příspěvkem ke každé odebrané kilowatthodině elektřiny tak podporuje neziskové projekty zaměřené na obnovitelné zdroje energie.

Další informace vám podá:
EMC a.s., Opletalova 19, 110 00 Praha 1
E-mail: HYPERLINK „mailto:eta@emcgroup.cz“ eta@emcgroup.cz, telefon: + 420 251 091 211
Ondřej Micka, mobilní telefon: +420 724 352 552
Kamila Břeňková, mobilní telefon: +420 602 266 785