Poinvestiční podpora

Po realizaci se společnost BOC ujímá aktivní role v každé naší investici. Vedle zavedení přísných pravidel statutárního řízení členové týmu pravidelně spolupracují se všemi společnostmi v našem portfoliu, neboť menší podniky často vyžadují doplnění svého aktuálního manažerského týmu. Společnost BOC využívá svých zkušeností tím, že nejen interaguje s manažery společnosti, ale představuje je potenciálním partnerům a zejména pomáhá utváření strategie na úrovni představenstva společnosti.

Klíčovou součástí poinvestiční podpory společnosti BOC je realizace strategických akvizic ve spojení se společnostmi v našem portfoliu. Tyto činnosti mohou zahrnovat provedení managementu procesem strategického rozhodování v souvislosti s akvizicí až po vlastní provedení transakce; bez ohledu na úkol využívá společnost BOC roky zkušeností Benson Oak jako M&A poradce a pomáhá svým společnostem realizovat správnou akvizice za správnou cenu. S podporou společnosti BOC uskutečnily společnosti Plastkov, Bochemie a AVG, které jsou v současné době v jejím portfoliu, úspěšné domácí nebo mezinárodní akvizice.

Aktuální investice

AVG Technologies

AVG Technologies
AVG Technologies je globální poskytovatel bezpečnostních řešení, který chrání 98 milionů zákazníků ve 170 zemích světa před stále narůstajícími internetovými hrozbami, viry, spamy, kybernetickými podvody a hackery na internetu.

Podrobnosti investice »

Bochemie Group

Bochemie Group
Bochemie Group je významným středoevropským výrobcem prostředků péče o domácnost pod značkou SAVO, dezinfekčních prostředků pro zdravotnictví a prostředků pro ochranu dřeva pod značkou Bochemit.

Podrobnosti investice »

Click Insurance

Click Insurance
Click Insurance je nezávislý online porovnávač pojišťovacích produktů a pojišťovací makléř.

Podrobnosti investice »