Realizováno

Body Basics

První vlastní specializovaný prodejce kosmetiky ve střední Evropě Body Basics vstoupil na český trh v roce 1995 a nabídl široký sortiment kosmetických výrobků zaměřený na střední spotřebitelský sektor. Společnost BOC převzala v roce 2003 40% podíl ve společnosti, který v roce 2007 prodala individuálnímu investorovi.

Zoznam

V lednu 2005 společnost BOC získala 49% podíl v Zoznamu, předním slovenském internetovém portálu. Zoznam nabízí jedinečný obsah, internetové aukce, hry a největší slovenský online podnikatelský seznam a na jeho stránky přichází více než 60 % slovenských uživatelů internetu. Společnost BOC investici v srpnu 2005 prodala společnosti Slovak Telecom.

Herbacos-Bofarma

V roce 1991 založená společnost Herbacos-Bofarma je třetím největším výrobcem volně prodejných generických farmaceutických výrobků v České republice. V roce 2007 získala společnost BOC ve společnosti Herbacos-Bofarma většinový podíl akvizicí Bochemie, kterou o dva roky později prodala italskému farmaceutickému koncernu Recordati.

Plastkov Group

Tier 1 a Tier 2 výrobce plastových vstřikovaných lisovaných automobilových dílů Plastkov je dodavatelem vnitřních i vnějších dílů pro největší evropské automobilky.

Grapo Technologies

Výrobce velkoformátových tiskáren se stabilizací ultrafialovým světlem využívaných v reklamě a při výrobě značení na billboardy, textilní reklamy na budovy a nákupní stojany.

ETA

Společnost ETA je jednou z nejznámějších společnosti v České republice, která konstruuje, vyrábí a v celé střední a východní Evropě prodává drobné domácí spotřebiče.